Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klub dětí - Domečkáři 2020/2021

Klub dětí Domeček – pro všechny dojíždějící i místní děti a mládež je otevřen Klub dětí, kde se všichni mohou věnovat spontánním činnostem v době, kdy čekají na odjezd autobusu nebo se jen tak chtějí sejít se svými kamarády v prostorách Domečku, něco si přečíst, ve volné chvíli si třeba udělat úkoly, popřípadě si něco s námi vyrobit, zahrát. Klub dětí je veden formou spontánních činností, nabízíme dětem 

deti_0.jpg

možnost volné činnosti, vyrábění, zhlédnutí filmů a pohádek. Činnost v Klubu dětí není založena na pravidelné činnosti, ale je k dispozici pedagogický dozor. Děti uvolňujeme dle potřeby rodičů a podle časů uvedených na přihlášce. Z důvodu průběžných příchodů a odchodů dětí z Klubu dětí není možné chodit na procházky ven. Dětem je k dispozici herní konzole X-box, počítače, stolní hry, hračky, knihovna a připravujeme i drobné vyrábění, společně pečujeme o zvířátka v Domečku.

Doba činnosti Klubu dětí Domečkáři:

11:30 – 15:30 hod.

 

Zápisné: 600,- školní rok - 350,-/pololetí

Klub je již v činnosti od 2.9.2020 do 29.6.2021, je možno se kdykoli v průběhu roku přihlásit.

Dozor:  Zuzana Dovínová, Bc. Stanislava Rybáková

 

Činnost Klubu Domečkářů jsme maximálně uzpůsobili dle potřeb dětí a provozu Domu dětí.

Prosím, dodržujte čas vyzvedávání dětí z Klubu Domečkáři. Jak prostory, tak pracovníci, kteří zajišťují činnost Klubu jsou dále využíváni na jiné aktivity.

Děkuji za pochopení