Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příměstské tábory, letní tábory 2021/2022

 

INFORMACE K TÁBORŮM:

PŘES NEPŘÍZNIVOU SITUACI, KTERÁ NEPŘEJE VŠEM NAŠIM AKTIVITÁM PRO DĚTI, MLÁDEŽ I DOSPĚLÉ, PEVNĚ VĚŘÍME A DOUFÁME, ŽE NÁM VŠEM VYJDOU ALESPOŇ LETNÍ TÁBORY, KTERÉ PLÁNUJEME.

DOVOLUJEME SI VÁS SEZNÁMIT S NAŠÍ NABÍDKOU TÁBORŮ PRO DĚTI A ŽÁDÁME VÁS, V PŘÍPADĚ ZÁJMU, O VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠEK K JEDNOTLIVÝM TÁBORŮM, KTERÉ NAJDETE NA NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH A JEJICH PŘEDÁNÍ NEBO ZASLÁNÍ NA ADRESU NAŠEHO DOMEČKU. PŘIHLÁŠKA VÁS K NIČEMU NEZAVAZUJE, JE ALE JISTINOU, ŽE JE VAŠE DÍTĚ NA NÁŠ TÁBOR PŘIHLÁŠENÉ. V PŘÍPADĚ MOŽNOSTI TÁBORY USKUTEČNIT PŘEDPOKLÁDÁME VELKÝ ZÁJEM ZE STRAN DĚTÍ I RODIČŮ A NAŠE KAPACITA  MÍST JE OMEZENÁ.

Protože většina letních táborů se rychle zaplňuje, přidáváme několik všeobecných pokynů, které budeme dle aktuálnosti doplňovat:
- můžete začít platit poplatky za letní tábory (v případě jakékoliv změny z naší strany či omezení budeme tyto poplatky v plné výši vracet).

Způsob platby: v hotovosti v DDM proti potvrzení v týdnu od 17.5.  do 21.5. 2021 v čase od 8,00 do 16,00 hodin. Částku prosím přineste připravenou přesně, nemáme možnost rozměňování. Máte-li problém se složením hotovosti v tomto čase či termínu kontaktujte vedoucího vašeho tábora tak, aby měl jistotu, že vaše dítě skutečně pojede a nepodstoupil místo náhradníkům. Domluvte si s ním jiný termín v čase či jiný den.

Faktury – vystavíme do 21.5. 2021 tak, abychom měli možnost fakturu identifikovat v měsíci červnu a nemuseli jsme je hledat ještě v červenci, kdy jsme již všichni na táborech. Vámi oslovené instituce požadují většinou měsíční splatnost a to se jinak do prázdnin nedá stihnout.

Lékařské potvrzení – může být 2 roky staré ( platí datumově  do nástupu tábora např. tábor od 1.7. 2021 platí LP  2.7. 2019 a pozdější). Zatím však nevíme, zda MZ nebude požadovat nějaké jiné informace od praktického lékaře či nezmění tuto časovou platnost LP.

Testování: před nástupem na tábor- antigenní test jen z testovacího místa, samotest nebude uznán, nesmí být starší než 72 hodin nebo PCR test. Dítě se nemusí testovat v případě, že prodělalo Covid 19 v posledních 90 dnech před nástupem na tábor – nutné Potvrzení od dětského lékaře (může být zapsáno v lékařském posudku).

Bezinfekčnost – odevzdat podepsanou zákonným zástupcem při nástupu v originále

Při nástupu kromě Bezinfekčnosti odevzdáte kopii Lékařského posudku popř. Potvrzení o prodělaném Covidu a kopii kartičky pojištěnce. Originál Potvrzení o antigenním testu nebo testu PCR.

Jestliže už nyní víte, že prozatímní podmínky nechcete respektovat, prosím odhlaste své dítě z táborů včas (stačí telefonicky či mailem) tak, abychom mohli na uvolněná místa přijmout náhradníky.

Moc děkujeme za vaši trpělivost a spolupráci.

 

POTŘEBNÉ DOKUMENTY K TÁBORŮM:

PŘIHLÁŠKA:

 

 

BEZINFEKČNOST:

 

 

 

!!! PŘIHLÁŠENÍ NA TÁBOR NASTÁVÁ VE CHVÍLI, KDY JE ODEVZDANÁ PLATNÁ, VYPLNĚNÁ A PODEPSANÁ PŘIHLÁŠKA, NIKOLI POUHÝM TELEFONICKÝM HOVOREM NEBO PŘEDBĚŽNÝM PŘIHLÁŠENÍM !!!

REZERVOVÁNÍ MÍST NA TÁBOR NENÍ MOŽNÉ BEZ ŘÁDNÉHO PŘIHLÁŠENÍ A ZAPLACENÍ TÁBORA - MINIMÁLNĚ ZÁLOHY NA TÁBOR

NA KAŽDÝ TÁBOR JE POTŘEBA ZAPLATIT ZÁLOHU VE VÝŠI 1000,-Kč - HOTOVĚ V DDM DOMEČEK PROTI POTVRZENÍ

 


BUDOU NÁSLEDOVAT TYTO TÁBORY:

připravuje se

CO JE NUTNÉ PŘI NÁSTUPU DÍTĚTE NA TÁBORY

 • podepsaná přihláška od zákonných zástupců dítěte
 • uhrazená záloha/částka za tábor
 • bezinfekčnost, kterou podepíšou rodiče v den předání dítěte vedoucím DDM
 • nástupní list na tábor
 • lékařské potvrzení o splněném povinném očkování dítěte a jeho způsobilosti na konání tábora (toto potvrzení Vám platí 2 roky na všechny tábory, a to nejen na ty, které pořádá náš Domeček)
 • pokud dítě prodělalo Covid 19 je nutné potvrzení od dětského lékaře
 • pokud nejste pravidelnými návštěvníky DDM a nemáte podepsané GDPR - souhlas se zpracováním osobních údajů, je nutné přinést vyplněný a podepsaný tento dokument
 • přezůvky
 • lahev na pití 
 • příbor (lžíce, vidlička, nůž, malá lžička)
 • věci a přezutí do tělocvičny
 • + další potřebné věci dle typu tábora (bude u každého tábora uvedeno)
 • VŠE PODEPSANÉ, PRO SNADNÉ ZJIŠTĚNÍ, KOMU PATŘÍ :-)
 • ÚSMĚV, RADOST, DOBROU NÁLADU!!!
 • SLZIČKY, MOBILY, TABLETY apod. NECHTE DOMA!!!