Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVINKY

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

brožura 21-22.pdf

bez-nazvu.png

Informace.pdf

od-stredy-se-nekonaji-krouzky.png

Upozornění.pdf

lampionovy-pruvod.png

Lampionovy pruvod 9.11.2021.pdf

pleteni-z-papiru.png

Pletení z papíru.pdf

siti.png

Kurz šití.pdf

keramika-dospely.png

Keramika dospělé.pdf

casovy-rozpis-krouzku-2021.png

ČASOVÝ ROZPIS KROUŽKŮ 2021-2022.pdf

 

pt-ratatouille-27.10-29.10.2021.png

RATATOUILLE.pdf

 

Informace k pravidelné činnosti DDM Domeček Spálené Poříčí:

Informace k letním táborům:

Protože většina letních táborů se rychle naplňuje, přidáváme několik všeobecných pokynů, které budeme dle aktuálnosti doplňovat:
- můžete začít platit poplatky za letní tábory (v případě jakékoliv změny z naší strany či omezení budeme tyto poplatky v plné výši vracet).

Způsob platby: v hotovosti v DDM proti potvrzení v týdnu od 15.5.  do 21.5. 2022 v čase od 8,00 do 16,00 hodin. Částku prosím přineste připravenou přesně, nemáme možnost rozměňování. Máte-li problém se složením hotovosti v tomto čase či termínu kontaktujte vedoucího vašeho tábora tak, aby měl jistotu, že vaše dítě skutečně pojede a nepodstoupil místo náhradníkům. Domluvte si s ním jiný termín v čase či jiný den.

Faktury – vystavíme do 21.5. 2022 tak, abychom měli možnost fakturu identifikovat v měsíci červnu a nemuseli jsme je hledat ještě v červenci, kdy jsme již všichni na táborech. Vámi oslovené instituce požadují většinou měsíční splatnost a to se jinak do prázdnin nedá stihnout.

Lékařské potvrzení – může být 2 roky staré ( platí datumově  do nástupu tábora např. tábor od 1.7. 2021 platí LP  2.7. 2019 a pozdější). Zatím však nevíme, zda MZ nebude požadovat nějaké jiné informace od praktického lékaře či nezmění tuto časovu platnost LP.

Testování: před nástupem na tábor- antigenní test jen z testovacího místa, samotest nebude uznán, nesmí být starší než 72 hodin nebo PCR test. Dítě se nemusí testovat v případě, že prodělalo Covid v posledních 90 dnech před nástupem na tábor – nutné Potvrzení od dětského lékaře (může být zapsáno v lékařském posudku).

Bezinfekčnost – odevzdat podepsanou zákonným zástupcem při nástupu v originále

Při nástupu kromě Bezinfekčnosti odevzdáte kopii Lékařského posudku popř. Potvrzení o prodělaném Covidu a kopii kartičky pojištěnce. Originál Potvrzení o antigenním testu nebo testu PCR.

Jestliže už nyní víte, že prozatímní podmínky nechcete respektovat, prosím odhlaste své dítě z táborů včas (stačí telefonicky či mailem) tak, abychom mohli na uvolněná místa přijmout náhradníky.

Moc děkujeme za vaši trpělivost a spolupráci. 

 

I PŘES NEPŘÍZNIVOU SITUACI, KTERÁ NEPŘEJE VŠEM NAŠIM AKTIVITÁM PRO DĚTI, MLÁDEŽ I DOSPĚLÉ, PEVNĚ VĚŘÍME A DOUFÁME, ŽE NÁM VŠEM VYJDOU ALESPOŇ LETNÍ TÁBORY, KTERÉ PLÁNUJEME.

DOVOLUJEME SI VÁS SEZNÁMIT S NAŠÍ NABÍDKOU TÁBORŮ PRO DĚTI A ŽÁDÁME VÁS, V PŘÍPADĚ ZÁJMU, O VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠEK K JEDNOTLIVÝM TÁBORŮM, KTERÉ NAJDETE NA NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH A JEJICH PŘEDÁNÍ NEBO ZASLÁNÍ NA ADRESU NAŠEHO DOMEČKU. PŘIHLÁŠKA VÁS K NIČEMU NEZAVAZUJE, JE ALE JISTINOU, ŽE JE VAŠE DÍTĚ NA NÁŠ TÁBOR PŘIHLÁŠENÉ. V PŘÍPADĚ MOŽNOSTI TÁBORY USKUTEČNIT PŘEDPOKLÁDÁME VELKÝ ZÁJEM ZE STRAN DĚTÍ I RODIČŮ A NAŠE KAPACITA MÍST JE OMEZENÁ.

DRŽME SI VŠICHNI PALCE A PROJDĚME TOUTO DOBOU VE ZDRAVÍ A POKOŘE :-)

 

Pro lepší viditelnost rozklikněte odkaz pod obrázkem

 

Pro zpestření volného času a pro radost:

 

TYTO STRÁNKY PRO VÁS BUDEME UPRAVOVAT BĚHEM ŠKOLNÍHO ROKU

 

 

 

Na každou příležitostnou akci konanou v tomto školním roce, je nutné odevzdat vyplněnou a podepsanou přihlášku zákonným zástupcem dítěte.

Přihlášky jsou k dispozici v rubrice ,,Dokumenty k vytisknutí " 

nebo v našem Domečku

AKCE BUDEME ZVEŘEJŇOVAT PODLE DOBY  JEJICH KONÁNÍ NA NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH, fb STRÁNKÁCH , NÁSTĚNKÁCH, V TISKU APOD.

PROSBA – ŽÁDOST:

 

28191342_1717240418299173_1268291769_n.jpgNa jedné z táborových akcí jsme se inspirovali nápadem ,,KNIHOBUDKY“ v Rožmitále pod Třemšínem. Tato Knihobudka slouží všem, kteří mají zájem o čtení, aby si zde knihu: vzali, vyměnili, přinesli, odnesli…a mohli si ji přečíst. Hromadící knížky v domácnostem, kterým děti odrostou a je nám líto je vyhodit…protože knihy se nevyhazují…, se tak znovu uplatní , předají se dál a slouží s radostí a motivují děti ke čtení.

 

V našem Domečku jsme si podobnou Knihobudku vytvořili také a nápad s výměnou knih zafungoval velice rychle. Knihobudka nám však začíná zet prázdnotou. Rádi bychom požádali všechny, kteří nevědí, co s dětskými knížkami a rádi je poskytli k bohulibému a záslužnému účelu, aby knížky přinesli do našeho Domečku, kde nám znovu zaplní naši Knihobudku a děti, které mají zájem o čtení si budou moci vybírat z bohatší nabídky. 

Děkujeme  všem, kteří podpoří tento nápad a zaplní naši Knihobudku knížkami, aby mohla dál plnit svůj účel.

 

30180555_10204552048917312_1648956361_n.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POTŘEBNÉ TISKOPISY KE KROUŽKŮM A KLUBU DOMEČKÁŘI PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021  

NAJDETE V RUBRICE DOKUMENTY K VYTISKNUTÍ