Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVINKY

ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

ozn.jpg

ozn.pdf

I PŘES NEPŘÍZNIVOU SITUACI, KTERÁ NEPŘEJE VŠEM NAŠIM AKTIVITÁM PRO DĚTI, MLÁDEŽ I DOSPĚLÉ, PEVNĚ VĚŘÍME A DOUFÁME, ŽE NÁM VŠEM VYJDOU ALESPOŇ LETNÍ TÁBORY, KTERÉ PLÁNUJEME.

DOVOLUJEME SI VÁS SEZNÁMIT S NAŠÍ NABÍDKOU TÁBORŮ PRO DĚTI A ŽÁDÁME VÁS, V PŘÍPADĚ ZÁJMU, O VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠEK K JEDNOTLIVÝM TÁBORŮM, KTERÉ NAJDETE NA NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH A JEJICH PŘEDÁNÍ NEBO ZASLÁNÍ NA ADRESU NAŠEHO DOMEČKU. PŘIHLÁŠKA VÁS K NIČEMU NEZAVAZUJE, JE ALE JISTINOU, ŽE JE VAŠE DÍTĚ NA NÁŠ TÁBOR PŘIHLÁŠENÉ. V PŘÍPADĚ MOŽNOSTI TÁBORY USKUTEČNIT PŘEDPOKLÁDÁME VELKÝ ZÁJEM ZE STRAN DĚTÍ I RODIČŮ A NAŠE KAPACITA MÍST JE OMEZENÁ.

DRŽME SI VŠICHNI PALCE A PROJDĚME TOUTO DOBOU VE ZDRAVÍ A POKOŘE :-)

 

 

harry-prelozeno.jpg

HARRY POTTER PRELOZENO.pdf

 

nahrada-plakat.jpg

NÁHRADA ZA LT.pdf

 

!!! PRO VELKÝ ZÁJEM O KERAMICKÝ TÁBOR, PRO VÁS PŘIPRAVIL DOMEČEK JEŠTĚ JEDEN TERMÍN TÁBORA:

OD 7.7. DO 9.7.2021

clipboard01.jpg

PT přihláška keramický tábor I. 20-21.pdf

clipboard01.jpg

PT přihláška keramický tábor II 20-21.pdf

plakat-cks-21.jpg

plakát CKS 21.pdf

 

 

 

Pro lepší viditelnost rozklikněte odkaz pod obrázkem

 

Pro zpestření volného času a pro radost:

 

TYTO STRÁNKY PRO VÁS BUDEME UPRAVOVAT BĚHEM ŠKOLNÍHO ROKU

 

 

 

 

Na každou příležitostnou akci konanou v tomto školním roce, je nutné odevzdat vyplněnou a podepsanou přihlášku zákonným zástupcem dítěte.

Přihlášky jsou k dispozici v rubrice ,,Dokumenty k vytisknutí " 

nebo v našem Domečku

AKCE BUDEME ZVEŘEJŇOVAT PODLE DOBY  JEJICH KONÁNÍ NA NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH, fb STRÁNKÁCH , NÁSTĚNKÁCH, V TISKU APOD.

PROSBA – ŽÁDOST:

 

28191342_1717240418299173_1268291769_n.jpgNa jedné z táborových akcí jsme se inspirovali nápadem ,,KNIHOBUDKY“ v Rožmitále pod Třemšínem. Tato Knihobudka slouží všem, kteří mají zájem o čtení, aby si zde knihu: vzali, vyměnili, přinesli, odnesli…a mohli si ji přečíst. Hromadící knížky v domácnostem, kterým děti odrostou a je nám líto je vyhodit…protože knihy se nevyhazují…, se tak znovu uplatní , předají se dál a slouží s radostí a motivují děti ke čtení.

 

V našem Domečku jsme si podobnou Knihobudku vytvořili také a nápad s výměnou knih zafungoval velice rychle. Knihobudka nám však začíná zet prázdnotou. Rádi bychom požádali všechny, kteří nevědí, co s dětskými knížkami a rádi je poskytli k bohulibému a záslužnému účelu, aby knížky přinesli do našeho Domečku, kde nám znovu zaplní naši Knihobudku a děti, které mají zájem o čtení si budou moci vybírat z bohatší nabídky. 

Děkujeme  všem, kteří podpoří tento nápad a zaplní naši Knihobudku knížkami, aby mohla dál plnit svůj účel.

 

30180555_10204552048917312_1648956361_n.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POTŘEBNÉ TISKOPISY KE KROUŽKŮM A KLUBU DOMEČKÁŘI PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021  

NAJDETE V RUBRICE DOKUMENTY K VYTISKNUTÍ